Прохор (12)

Міні-Гра

Головна » Архів новин
"Зеніт" близький до придбання 23-річного нападника Альваро Негредо, права на якого належать мадридського "Реалу", повідомляє "Спорт-експрес" з посиланням на агента гравця. Санкт-петербурзький клуб запропонував € 15 млн за форварда, минулий сезон провівшого в оренді в "Альмерії". У випадку якщо сторони домовляться про трансфер, Негредо буде запропонований контракт з річною зарплатою, що перевищує € 3,5 млн.

| null Категорія: немає | null Переглядів: 739 | null Дата: 06.08.2009 | null Коментарів: (0) | Додав: messi10 | Джерело: http://sportanalytic.com |

Півзахисник київського "Динамо" Олександр Алієв розповів офіційному сайту клубу про хід відновлення після травми, отриманої в матчі на Суперкубок України проти "Ворскли". "Я поки що повноцінно не відновлюються, - зазначив Алієв. - Просто приїжджаю на базу, знімаю гіпс і виконую рекомендовані німецькими лікарями процедури - згинаю і разгинаю ногу. Плюс, хлопців хочеться побачити. У понеділок зниму гіпс і три-чотири дні буду наступати на ногу і ходити на милицях, після чого полечу в Німеччину, щоб приступити до повноцінного відновлення. Якщо все буде нормально, приступлю до виконання комплексу вправ. Зараз самопочуття нормальне, спочатку, звичайно, нога нила, особливо при зміні погоди ".

В третьому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів донецький «Шахтар» в гостях зіграв в нічию 0:0 з румунською «Тімішоарою». За підсумку двохматчевого протистояння донецька команда вилітає з Ліги Чемпіонів, автоматично відправившись до Ліги Європи. З перших хвилин команди обрали не високий темп гри. На четвертій хвилині матчу Жадсон подав перший кутовий, який закінчився без результативно – м’яч пролетів через штрафну суперника. Через хвилину Ілсіньо пронизуючу передачу виконав до штрафної площадки румун, але ніхто з його партнерів не відгукнувся. А на сьомій хвилині і господарі спробували потурбувати «Шахтаря»: добре, що Даріо Срна встиг заблокувати удар Армена Карам’яна. Чешовські ледь не дотягнувся до м’яча на 10-ій хвилині матчу у воротарській площадці Андрія П’ятова. Донецька команда на далі має помітну ініціативу, але ось взаємопорозу ... Читати дальше »

| null Категорія: немає | null Переглядів: 682 | null Дата: 06.08.2009 | null Коментарів: (0) | Додав: messi10 | Джерело: http://turnir.com.ua |

Пропонуємо вашій увазі новостворений футбольний сайт. На ньому ви зможете знайти біографії футболістів та тренерів, клубів та стадіонів, турнірних таблиць різних чемпіонатів світу, інформацію про футбольні трофеї та велику кількість футбольного відео та картинок і це ще не все, що на вас чекай після реєстрації. Також ви зможете дізнатись найсвіжіші новини українського та зарубіжного футболу, поспілкуватись на нашому форумі та насолодитись захоплючими іграми, які знаходяться за цим посилання - http://football-art.ucoz.ua/index/0-117
  Якщо у вас є якісь пропозиції, щодо покращення сайту, прошу надсилати їх на мою поштову скриньку andrik.messi@gmail.com.
З повагою, адміністратор сайту

| null Категорія: немає | null Переглядів: 708 | null Дата: 06.08.2009 | null Коментарів: (1) | Додав: messi10 |