Футболіст (15)
    Прохор (12)

Міні-Гра

Головна » 2009 » Вересень » 06
Капітан збірної Грузії Каха Каладзе вибачився за два м'ячі у свої ворота, які він забив у зустрічі кваліфікації ЧС-2010 з Італією (0:2).

«Команда грала добре, мої партнери віддавали всі сили. Я дуже шкодую, що з моєї вини збірна пропустила обидва м'ячі, але такі речі трапляються у футболі.

Другий тайм Італія почала дуже пристойно, після чого ми пропустили цей невдалий гол. Я дійсно дуже шкодую про те, що трапилося. Не знаю, що ще сказати. Мої вітання супернику», - цитує Каладзе Football Italia.

| null Категорія: немає | null Переглядів: 731 | null Дата: 06.09.2009 | null Коментарів: (0) | Додав: messi10 |

Відбір до Чемпіонату світу 2010 року з футболу

Європа

5 вересня

Група 1

Данія - Португалія 1:1 (1:0)
Голи: 1:0 - Бендтнер (42), 1:1 - Лієєдсон (86)

Угорщина - Швеція 1:2 (0:1)
Голи: 0:1 - Меллберг (8), 1:1 - Хужті (79), 1:2 - Ібрахімовіч (90)

Група 2

Молдова - Люксембург 0:0

Ізраїль - Латвія 0:1 (0:0)
Гол: 0:1 - Горксс (60)

Швейцарія - Греція 2:0 (0:0)
Голи: 1:0 - Гріхтінг (83), 2:0 - Падаліно (88)

Група 3

Польща - Північна Ірландія 1:1 (0:1)
Голи: 0:1 - Лафферті (38), 1:1 - Левандовскі (80)

Словач ... Читати дальше »

| null Категорія: немає | null Переглядів: 679 | null Дата: 06.09.2009 | null Коментарів: (0) | Додав: messi10 | Джерело: http://sportanalytic.com |

Головний тренер збірної Андорри Давид Родріго прокоментував відбірковий матч ЧС-2010 з командою України (0:5).

«Ми знали, що збірна України сильніша за нас, але не чекали, що їм буде допомагати арбітр і призначати в наш бік стільки штрафних та пенальті.

Справа в тому, що коли проти нас грає така сильна збірна, грати у відкритий футбол це проблематично. З командою, яка дорівнює нам під силу, ми б грали у відкритий футбол. В Андоррі всього 30 професійних футболістів, і з цього і доводиться вибирати. Зазвичай ми програємо всього 0:3, так що це невдалий день для нас», - цитує тренера Football.ua.

| null Категорія: немає | null Переглядів: 745 | null Дата: 06.09.2009 | null Коментарів: (0) | Додав: messi10 | Джерело: http://football.ua |

Гравець збірної України та мюнхенської “Баварії” Анатолій Тимощук прокоментував результат зустрічі України з Андоррою (5:0) і розповів про майбутню гру проти білорусів.

Головне, що ми сьогодні перемогли з розгромним рахунком. Наші суперники навіть не завдали жодного удару по воротах. Це, мабуть, перша така гра у нас.

Завдяки чому збірна України перемагатиме білорусів?
Перш за все нам потрібно реалізовувати свої моменти. Я впевнений, вони у нас мають бути. А також проявити самовідданість, якою так славиться наша збірна. Треба, щоб усі гравці розуміли, що ця грає є ключовою для нас на даний момент.

Охарактеризуйте команду Білорусі.
Хороша команда, складена з досвідчених гравців. Декотрі з них грають закордоном у сильних клубах. Наш суперник гратиме у рідних стінах за підтримки своїх вболівальників. У матчі з Білорусією 9 вересня ... Читати дальше »

| null Категорія: немає | null Переглядів: 725 | null Дата: 06.09.2009 | null Коментарів: (0) | Додав: messi10 | Джерело: http://gazeta.ua |

Україна перемогла Андорру з рахунком 5:0. Три з цих голів забиті з пенальті.

Ігри між любителями і професіоналами закінчуються очікувано. Винятки дуже рідкісні. Перший тайм мав очікуваний вигляд, бо два-три переходи в атаку гостей виглядали прогнозовано і безпретензійно.

Перший тайм виграно з з рахунком 2:0 за рахунок голів Ярмоленка та Мілевського. Ще було три-чотири гольових шанси з трьома перекладинами,що рятували гостей від раннього розгрому. Весь перший тайм можна було спостерігати тотальне домінування українців, якому не було ніякого подиву. Роботи нашому голкіперу майже не знайшлося. Час від часу він покидав штрафний майданчик, щоби віддати пас партнерам.

Другий тайм розпочався без замін, але в ключі повного домінування української збірної. Андоррські аматори грали старанно, переважно пр ... Читати дальше »

| null Категорія: немає | null Переглядів: 784 | null Дата: 06.09.2009 | null Коментарів: (0) | Додав: messi10 | Джерело: http://turnir.com.ua |